AĞRI Araç Proje

AĞRI Araç Proje

AĞRI Araç Proje

AĞRI araç proje ile araç proje taleplerinizi yerine getirme hususunu titizlikle yürütmekteyiz. Her türlü araç projelendirme ve tadilat gibi konularda AĞRI’da kalite ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Oldukça geniş bir yelpazede ve yetkili kadrolarımız tarafından hazırlanan araç projeleriniz ile konforlu bir kulanım imkânı sunmaktayız. Her türlü araç proje işleriniz için ve sorularınız için iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

AĞRI Araç Proje Hizmetlerimiz

Araçta yapılan değişikliklerin bir proje doğrultusunda yürütülmesi gerekmektedir. Ardından bu işlemlerin belirli kurumlarda onay sürecinden geçmesi gerekmektedir. Fakat projelendirmede ilk aşama yetkili bir firma bulunmasıdır. Bu noktada ise firmamız devreye girmektedir.   araç proje hizmetlerimiz oldukça çeşitlidir ve hazırlanan projeler TSE uyumludur. Projelerin TSE uyumlu olması gerek kullanım açısından ve gerekse sonraki adımlarda projenin onaylanması açısından son derece önemlidir. Verdiğimiz başlıca araç proje hizmetleri ise şunlardır:

Karayolu Uygunluk Projesi Belgesi

Panelvan Araç Tiplerine Koltuk İlave Projesi

Motorlu Karavan Projesi Hazırlama ve Uygulama

Ruhsata Koltuk Ekletme ve İşletme Projesi

Okul Taşıtına Dönüşüm Projesi

Okul Taşıtı İptal Projesi

Otobüsten Minibüse Dönüşüm Projesi

Minibüsten Kamyonete Dönüşüm Projesi

Otomobil Kurtarma ve Dönüşüm Projesi

Engelli Aracı Projesi ve Engelli Aracı Tadilat-Aparat Ekleme Projesi

Engelli Aracı İptal Projesi ve /Engelli Aracı Söküm Projesi

Açık Kasa ve Kapalı Kasa Değişim Projesi

Meşrubat Kasa Ekleme Projesi

Ahşap Kasa veya Sac Kasa Ekleme Projesi

Tente veya Branda Ekleme Projesi

Çeki Demiri ve Ruhsata İşletme Projesi

LPG Söküm İşlemi ve Projesi

Frigorifik Kasa

(Soğutucu Kasa) Projesi

Sürücü Kursu İçin Araç Projesi ve İşlemleri

Araçta Motor Değişikliği Projesi

Traktör Kabin Söküm Projesi

Motosiklet Taşıma Kutusu (Topcase Ruhsata İşletme Projesi)

Azami Yüklü Ağırlık Projesi

TÜV-TÜRK Muayenede Araç Ağırlığı Projesi

Damper Kasa Projesi

Otomobili Minibüse Çevirme Projesi

Motosiklet Yan Sepet Seri Tadilat Projesi

Volkswagen Caravelle Otomobile Dönüşüm Projesi

Minibüsü Otomobile Çevirme Dönüşüm Projesi

Araç/Kamyonet Tente Ruhsata İşletme Projesi

Minibüsten Otomobile Dönüşüm Projesi

Hidrolik Arka Kapak Projesi

Çöp Kamyonu Projesi

Koltuk Söküm Projesi

Koltuk Ekleme Projesi

 

 

Yukarıda belirttiğimiz tüm hizmetler AĞRI araç proje kapsamında tatbik edilmektedir. Ayrıca bu hizmetler dışında farklı bir projelendirme hizmeti talep etmeniz durumunda en uygun hizmeti TSE’ye uygun şekilde, yetkili kadromuz ile en kısa sürede vermekteyiz.

Araç Projeleri Nasıl Hazırlanır?

Araç projelendirme hakkında merak edilen soruların başında araç projeleri nasıl hazırlanır? Sorusu gelmektedir. Bu sorunuzu AĞRI araç proje kapsamında cevaplandırıyoruz. Araç projelendirmede doğru hazırlama oldukça önemli bir yere sahiptir. Araç projelerinin doğru hazırlanmasındaki kilit nokta ise projelerin yetkili bir makine mühendisi tarafından hazırlanmasıdır. Öte yandan hazırlanacak projenin TSE tarafından belirlenen şartlara uygun şekilde hazırlanması gerekmektedir. TSE tarafından belirlenen şartlara uygun şekilde hazırlanmayan projelerin onaylanması söz konusu değildir. Tüm bu şartlar göz önünde bulundurulduğunda ise firma önemi ortaya çıkmaktadır. Yetkili bir firmaya araç projesi için başvuru yapmanız durumunda tüm prosedürler en hızlı şekilde tamamlanacaktır. AĞRI araç proje hizmetleri kapsamında yetkin bir kurum olan firmamıza araç projesi için başvurduğunuzda sürecin sorunsuz devam edeceğini belirtmek isteriz.

AĞRI araç proje hizmetlerimizden faydalanmak için ve fiyat almak için iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle yüz yüze görüşmelerde aracı da birinci elden inceleme fırsatımız bulunacağından en uygun araç projelendirme ve en uygun fiyatı vermemiz mümkündür.

Araç Tadilat Projesini Kim Yapar?

Araç proje araç tadilat projesi tse tarafından yetki belgesine sahip, makine ya da otomotiv mühendisleri  yapar. Eğer sizlerin de Araç Tadilat Projesine ihtiyacınız varsa firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz.

AĞRI Arabaya Proje Çizdirmek Ne kadar?

Araç projelendirmede farklı fiyatlar uygulanmaktadır. Peki AĞRI araç proje fiyatları ne kadardır? Firmamız tarafından verilen araç proje hizmetlerinde standart bir ücret tarifesi uygulanması söz konusu değildir. Her projenin belirli aşamaları ve adımları vardır ücret ise bu doğrultuda belirlenmektedir. Fakat verdiğimiz tüm araç proje hizmetlerimizde ana hedefimiz en uygun fiyata en kaliteli hizmeti verebilmektir. AĞRI araç proje hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyat almak için bizi arayabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

Araç Proje Mühendis Yetki Belgesi Nasıl Alınır?

Araç Proje Yetki Belgesi alabilmek için üniversitelerin makine, mekatronik veya otomotiv mühendisliği bölümlerinden lisans diplomanızın olması gerekiyor. Daha sonra TSE’nin belirli dönemlerde açmış olduğu eğitim ve sınavlara katılarak yetki belgesini alabilir.

Araç Projesi Nedir?

Araç proje araçların üzerinde yapılan ve ruhsatta değiştirilmesi gereken bilgiler için yapılır. Araç projeyi yetkili mühendisler çizebilir. Eğer sizlerin de Araç Proje hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa bize ulaşabilirsiniz.

Araç Proje Mühendisi

Admin  Admin

Yazımızı paylaşın

Araç Projesi Araç Proje